WYPOCZYWAJ ZDROWO!

Dla człowieka współczesnego chyba najlepszą szansą na regenerację sił i odprężenie stanowi możliwość pobytu w cichym i przytulnym domu w otoczeniu wspaniałej przyrody i pięknych widoków w nieskazitelnie czystym otoczeniu. Taką możliwość stwarza nasz dom położony w cichym zakątku Żywieckiego Parku Krajobrazowego, na wzniesieniu Kubiesówka (868m).

Miejsce to jest wspaniałym punktem widokowym, gdyż leży na pograniczu dwóch głównych pasm górskich Beskidu Żywieckiego: pasma Wielkiej Raczy (1236 m) i Rycerzowej (1226 m) oraz grupy Pilska (1557 m)
i Lipowskiej (1324 m)
.

Czyste powietrze i woda (którą można pić prosto z kranu!!!), pyszne domowe jedzenie, przyrządzane z naturalnych produktów oraz duża dawka ciszy i spokoju - to wszystko znajdziesz w Kubiesówce.

WYPOCZYWAJ AKTYWNIE!

Przez szczyt Kubiesówki, nieopodal domu, przebiega szlak turystyczny (kolor żółty) z Wielkiej Rycerzowej przez Krawców Wierch, dalej wzdłuż granicy państwa na wzniesienie Trzy Kopce, a stamtąd na Halę Rysianka i Lipowski Wierch oraz Pilsko i Halę Miziową.

Bogata przyroda jednego z najdzikszych i największych kompleksów leśnych ziemi Żywieckiej oraz zachwycające panoramy widokowe na kotliny i połoniny Gminy Ujsoły i Węgierskiej Górki stanowią dodatkową atrakcję pieszych wędrówek znakowanymi szlakami oraz rozlicznymi drogami w nieznane...

Zimą Kubiesówka stwarza dobre warunki do uprawiania narciarstwa biegowego i zjazdowego. Zapraszamy do korzystania z naszego wyciągu znajdującego się wprost obok domu (stok ratrakowany) !!!

Ale to nie wszystko! Sąsiednia Słowacja (przejście samochodowe - 3 km stąd), latem Tydzień Kultury Beskidzkiej z finałem w Ujsołach (Wawrzyńcowe Hudy), bliskość miejscowości turystycznych jak Zakopane (1,5h) czy Wisła (1h) uatrakcyjniają pobyt w Kubiesówce, dając Ci ciekawą alternatywę na wakacje z dala od tłoku i zgiełku.

Zobacz
stronę mobilną
KONTAKT

Teresa i Katarzyna Komorek
"Kubiesówka"
Glinka 77
34-371 Ujsoły
telefon: (33) 86-26-746
lub 608-711-133
E-mail: kubiesowka@interia.pl

Strona Główna O Nas Oferta Galeria Linki W Praktyce Kontakt i Dojazd Księga Gości